БРОНИРОВАТЬ Menu

Armsale emale

SPAAPAKETT SISALDAB

  • Pinguldavat Brasiilia massaažirituaali 30 min.

    Salendav massaažitehnika on inspireeritud Brasiilia „ Banho“ rituaalist , mis pinguldab ja vormib tänu tuntud toimeainele lupiin ja parapähkel. Kombineerides Brasiiliast pärit taimede nahka pinguldavat toimet ja unikaalset rullivat ning sõtkuvat massaažitehnikat, saame tulemuseks tõhusa meetodi võitlemaks lõtvunud nahaga ja tselluliidiga kõhul, puusadel, jalgadel ja õlavartel. Lõpetuseks personaalsed soovitused ja nõuanded.
  • Bali saare viie lille rituaali näole 30 min.

Hoolitsus viiakse läbi viie troopilise lille ekstraktidega rikastatud Cinq Mondes’ toodetega, mis puhastavad näonahka sügavuti ning annavad tervislikult kirka jume. «Viie lille rituaal» näohoolitsus on justkui minipuhkus Bali saarel, ühendades endas turgutava näohoolitsuse ja tõeliselt lõõgastava massaaži. Enne hoolitsusega alustamist hindab iluteenindaja teie näonaha olukorda ja vajadusi, andes teile personaalse Cinq Mondes’ nahadiagnoosi, mille eesmärk on panna paika teie nahale kõige sobivamad tooted, mida hoolitsuse jooksul kasutada.

  • Klassikalist kätehoolitsust 60min.

Maniküür sobib ideaalselt nii meestele kui ka naistele. Sisaldab käte leotamist, küünte lõikamist, küünenahkade eemaldamist, mini käte massaazi ning soovi korral küünte lakkimist.

  • Maitsvat kingitust, mis on tehtud armastusega LaSpa pagarite poolt koos peakokk Angelica Udekülli personaalse pühendusega just Sinu emale.

На этом веб-сайте используются файлы куки. Подробнее. СОГЛАСЕН/-НА