БРОНИРОВАТЬ Menu

Kaunis siluett

SPAAPAKETT SISALDAB

  • Energiat andev kehakoorimine aromaatsete vürtsidega  (20 min.)

    See vürtsidega ergutav aromaatne koorija on inspireeritud Jaava saare iidsest rituaalist, mida tavapäraselt teostatakse Indoneesia külades vihmaperioodil. Vürtside ja ürtidega koorimise segu toniseerib pärast pingutusi valulikke lihaseid ja lõõgastab liigeseid. Hoolitsuses kasutatakse viit toniseerivat ja kooriva toimega vürtsi: meresool ja mandlipulber, kaneeli, patšuli, muskaatpähkli, vetiveri ning nelgi- ja vanilliõli kontsentraat, mis puhastavad õrnalt nahka ja turgutavad keha, muutes naha eriti pehmeks. Teenindaja teostab energiat andvate liigutustega koorivaid võtteid, mis eemaldavad nahalt surnud naharakud. Kiired ja kerged hõõrdumisliigutused aitavad lihaseid ja keha soojendada. Sellel hoolitsusel on topelt toime, annab kehale energiat ja suurendab naha sära.
  • Aromaatne vannirituaal peamassaažiga (20 min.)

Lõõgastav ja aromaatne vannirutuaal, kus taimede essentsõlid ja värvid taastavad harmoonia vaimse ja kehalise energia vahel. Vannis mõnulemise ajal teostatakse peamassaaž.

  • Puhastav ja toksiine väljutav kehamähis  (60 min.)

Marokost pärit iidne ilurituaal, mille keskmeks on loodusliku rassoul saviga kehamähis, mis eemaldab organismist jääkaineid ja jätab naha siidiselt pehmeks. Kreemjas rassoul savi ahendab nahapoore ja ühtlustab jumet, eemaldab üleliigse rasu ja mustuse.
Idamaiste eeterlike aroomidega rikastatud rassoul savimaski mõjumise ajal teostatakse peamassaaž. Peale savimaski eemaldamist on teie keha toonuses, õrnalt aromatiseeritud, nahk on pehme ja poleeritud. Kehahoolitsuse lõpetab lõõgastav Põhja-Aafrika  massaaž.

На этом веб-сайте используются файлы куки. Подробнее. СОГЛАСЕН/-НА