БРОНИРОВАТЬ Menu

Päev iseendale

SPAAPAKETIS SISALDUB

  • Ikooniline noorendav massaažirituaal näole ja kehale (50 min.)

Ikooniline näo ja keha ilurituaal seob maailma rahvaste traditsioonilised oskused Cinq Mondes iluprofessionaalide kaasaegsete teadmistega. Teie hooldus algab seljamassaažiga, mis on inspireeritud iidsetest ajurveda tehnikatest ning jätkub siis teie näonaha vajadustele kohaldatud näohoolduse ja Ko Bi Do näomassaažiga. Teil jääb üle vaid lõõgastuda ja lubada lihastesse kogunenud pingel hoolitseva massaaži saatel kehast lahkuda!

  • Aromaatne vannirituaal (20 min.)

    Aromaatne vannirutuaal koos lõõgastava peamassaaziga, kus taimede essentsõlid ja värvid taastavad harmoonia vaimse ja kehalise energia vahel.
  • Taaselustav ja lõõgastav massaažirituaal jalgadele (20 min.)

See hoolitsus on loodud selleks, et anda puhkust teie väsinud jalgadele! Pinguldava jalamassaaži jaoks kasutatakse tooteid, mis on inspireeritud traditsioonilisest Hiina farmakopöast ning mis sisaldavad looduslikke aktiivaineid, tänu millele tunnete pärast massaaži, kuidas teie jalad on värsked ja kerged ning täielikult puhanud! Jalamassaaž on inspireeritud traditsioonilisest india meditsiinist ja ajurveda traditsioonidest, mis aitavad taastada keha ja vaimu tasakaalu ning toetavad keha funktsioone. See toniseeriv ja energiat juhtiv massaaž aitab parandada keha vereringet ning on eriliselt suunatud jalalihaste pingetest vabastamisele.

На этом веб-сайте используются файлы куки. Подробнее. СОГЛАСЕН/-НА