БРОНИРОВАТЬ Menu

Rannamaja toad

Choose room type

Rannamaja merevaatega

Milline võrratu vaade avaneb, kui sisened meie valgusküllastesse ning hubastesse merevaatega tubadesse. Iga detail nendes tubades on valitud eesmärgiga muuta sinu puhkus meie juures mugavaks ning tõeliselt nauditavaks. Need põhjamaiselt šikid toad on kujundatud nii, et tunneksid ennast lõõgastunult ning looduse keskel tasakaalus. Loodame, et magad nagu beebi meie luksuslikel Rootsi Carpe Diem vooditel.

LaSpa beach house sea view room

Rannamaja taevavaatega

Tere tulemast meie kolmanda korruse katusealustesse tubadesse. Need toad on mõeldud kõigile, kes tunnevad end hingelt noorena. Oleme nendest kaunitest ja hubastest tubadest täielikult lummatud! Naudi läbi katuseakende tähistaevast või mõnule pleedi all raamatut lugedes või filmi vaadates, kui väljas sabistab vihma ja meri on tormine. Soovime sulle imelisi unenägusid meie luksuslikel Rootsi Carpe Diem vooditel.

Rannamaja hoovivaatega

Tere tulemast meie kõrgete lagedega valgusküllastesse ning hubastesse tubadesse, mis asuvad rannamaja esimesel ning teisel korrusel. Iga detail nendes tubades on armastuse ja hoolega valitud, et muuta Sinu puhkus meie juures nii mugavaks ning nauditavaks kui võimalik. Soovime sulle imelisi unenägusid meie luksuslikel Rootsi Carpe Diem vooditel.

Merevaatega juuniorsviit

Meie juuniorsviiti sisenedes on esimesest hetkest selge, et Sa ei soovi siit kunagi lahkuda. Meie avaratest ja valgusküllastest juuniorsviitidest avanevad võrratud vaated merele ja männimetsale. Veeda siin unistades ja lõõgastudes oma puhkus või tule hoopis tee siin tööd, lastes mere ja looduse lähedusel rahustavalt mõjuda. Kõik, mida Sa siin näed, on spetsiaalselt Sinu jaoks valitud, et tunneksid end kui kodus. Alates Rootsi luksusbrändi Carpe Diem vooditest, mugavast pehmest diivanist kuni Eesti kunstini seintel ning hoolega valitud mööbli ja aksessuaarideni toas.

Hoovivaatega juuniorsviit

Meie juuniorsviiti sisenedes on esimesest hetkest selge, et Sa ei soovi siit kunagi lahkuda. Veeda siin unistades ja lõõgastudes oma puhkus või tule hoopis tee siin tööd, lastes mere ja looduse lähedusel rahustavalt mõjuda. lastes mere ja looduse lähedusel rahustavalt mõjuda. Kõik, mida Sa siin näed, on spetsiaalselt Sinu jaoks valitud, et tunneksid end kui kodus. Alates Rootsi luksusbrändi Carpe Diem vooditest, mugavast pehmest diivanist kuni Eesti kunstini seintel ning hoolega valitud mööbli ja aksessuaarideni toas.

Taevavaatega juuniorsviit

Meie juuniorsviiti sisenedes on esimesest hetkest selge, et sa ei soovi siit kunagi lahkuda. Veeda siin avaras juuniorviidis unistades ja lõõgastudes oma puhkus või tule hoopis tee siin tööd, lastes mere ja looduse lähedusel rahustavalt mõjuda. Naudi läbi katuseakende tähistaevast või mõnule pleedi all raamatut lugedes või filmi vaadates, kui väljas sabistab vihma ja meri on tormine. Kõik, mida Sa siin näed, on spetsiaalselt Sinu jaoks valitud, et tunneksid end kui kodus. Alates Rootsi luksusbrändi Carpe Diem vooditest, mugavast pehmest diivanist kuni Eesti kunstini seintel ning hoolega valitud mööbli ja aksessuaarideni toas.