Broneeri Menüü

Ostutingimused

Tellimistingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1 Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Ostja) ja ostukeskkonna laspa.ee (edaspidi LaSpa e-pood) omaniku LaSpa Group OÜ (edaspidi müüja) vahel SPA e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad LaSpa e-pood vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Hind

2. Hind

2.1 Hinnale võib lisanduda kohaletoimetamistasu vastavalt tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisile.

2.2 Kõik LaSpa e-poes müüdavate teenuste ja toodete hinnad on eurodes.

Ostu sooritamine

3. Ostu sooritamine

3.1  Ostu saab saab laspa.ee veebilehel sooritada külalisena.

3.2  Ostja valib e-poest soovitud kinkekaardid ja /või teenused ja lisab ostukorvi.

3.3 Ostja täidab Kassa vaates andmed ja sisestab enda emaili aadressi, kuhu saadetakse ostjale unikaalse numbriga kinkekaart.

3.4 Ostja kinnitab ostukorvi ja tasub teenuste/toodete eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Ostja kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad ostja tegelikule soovile.

3.5 Pärast teenuste/toodete eest tasumist tuleb ostjal vajutada lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.

3.6 Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja ostjale e-kirjaga kinnituse ja arve.

Maksetingimused

4. Teenuste ja toodete eest tasumine

4.1 Ostja poolt e-poest ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab ostja, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

4.2 E-poes määratud summa tasumine toimub pangalingiga internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena.

Pangalingiga on võimalik maksta järgmiste pankade kaudu: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele (maksete algatamise teenusega), Pocopay.

4.3 Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab ostja makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

4.4 Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

4.5 Müüja on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Tarnetingimused

5. Tarnetingimused

5.1 Pärast ülekande sooritamist saadetakse ostjale ostetud kinkekaart allalaetava voucherina pdf formaadis e-postile.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

6. Tellimuse tühistamine ja toodete tagastamine

6.1 Kinkekaardi ostmisel E-poest on ostjal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast e-posti aadressile. Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud.

6.2 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaarti ei vahetata sularaha ega mõne muu teenuse kinkekaardi vastu.

6.3 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul tavahinnaga kinkekaardi kehtivus on 12 kuud, kui seda ei ole märgitud teisiti.

Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

7. Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

7.1. E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed ( sh nimi ja perekonnanimi, ettevõtte nimi, aadress, telefoninumber, e-maili aadress) on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse tellimuse jaoks ning kauba ostjale saatmiseks vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Müüja ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta.

7.2. E-poe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Vastutus ja vääramatu jõud

8. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1 Müüja ja Ostja vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2 Müüja ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaolust, mida Müüja ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Muu info

10. Muu info

10.1. Ostja ja müüja vahel seoses e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Halduskohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest

Lõppsätted

11. Lõppsätted

Käesolevatele ostutingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust. Kui ostutingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas ostutingimuste ega ostu-müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse seaduspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.

Andmed:

LaSpa Group OÜ
Reg. nr.: 16097332
KMKR: EE102308419
MTR nr: KT0023507
Puhkekodu tee 4, Laulasmaa, 76702
Harjumaa, Eesti

A/a number: EE492200221075424429
SWIFT/BIC: HABAEE2X
Panga nimi: SWED
Telefon: +372 687 0800
E-mail: reservations@laspa.ee
Kodulehekülg: www.laspa.ee