BRONEERI Menüü

Lisategevused Laulasmaal kevadel ja suvel

Ühised seiklused loovad lennukaid ideid ja motiveerivad meeskonda…

Privaatne joogatund meeskonnale

Alustage päeva joogaga mererannal või meie hubases joogaruumis. Privaatne joogatund treeneriga, nii algajatele kui ka edasijõudnutele, aitab leida harmoonia keha ja hinge vahel.

12 €/inimene

Naudi LaSpa heaoluspaa hoolitsused

Naudi LaSpa heaoluspaa on kantud mere ja metsa lähedusest ning see peegeldub kogu atmosfääris. Nautige erinevaid lõõgastavaid hoolitsusi- massaažirituaale, näohoolitsusi ning klassikalisi käte- ja jalgade hoolitsusi.

Vaata hoolitsusi siin

Laulasmaa matk koos matkajuhiga 1,5h

Jalutuskäik Laulasmaa rannas ning metsaradadel meie teejuhiga. Matkarada kulgeb mööda kaunist Lahepere lahe rannajoont ning meie teejuht jutustab lugusid kohalikust ajaloost.

12 €/inimene

LaSpa meri

Arvo Pärdi Keskuse külastus koos giidiga

Vaid 1,5 km kaugusel LaSpast asub Arvo Pärdi Keskus, mis on helilooja Arvo Pärdi isikuarhiiv ning info- ja muusikakeskus. See on avatud kohtumispaik muusikutele, teadlastele ja muusikahuvilistele – kõigile neile, kes tunnevad huvi tema loomingu või mõttemaailma vastu. Keskuses on mitmeid võimalusi helilooja muusika kuulamiseks, selle sügavamaks mõistmiseks ja lahtimõtestamiseks.

13 €/inimene

Aerusurfi matk

Aerusurfi matk on mõnus lõõgastus tiimiürituse päevakavas. Instruktori nõuannete ja juhiste järgi uudistame Lahepere lahe põnevat kaldajoont ja imeilusat merepõhja. Surfikool hoolitseb kõige eest, kogu vajaminev varustus on meie poolt, kaasa arvatud kalipsod ning turvavarustus. Kui soovid aerusurfi matkale vürtsi lisada, siis pakume võimalust matkata Paldiski poolsaare tipu ümber.

25 €/inimene

Rattamatk elektriratastega Lohusalu ja Laulasmaa metsaradadel

Laulasmaa, Lohusalu ja Keila-Joa on piirkond, mis väärib avastamist. Mööda ranniku matkarada ning erinevaid metsaradasid kulgedes avanevad imelised vaated mererannale, männimetsadele, pankrannikutele. Raja üheks tipphetkeks on jõudmine Keila – Joa mõisaparki, kus ootab kaunis loodus, silmapaistva arhitektuuriga ajalooline loss ja Keila-Joa kosed. Alustada oleks hea päevavalges, kuid tagasitee saab vajadusel jääda ka hämaramasse aega- siis võtame appi lambid.
Matka pikkus on ca 20 km ja kestus 2,5-3 h.

75 €/inimene

Sportlikud välitegevused

Minigolf
Discgolf
Lauatennis
Rannavolle
Õuemale
Petang
Mölkky

10 €/inimene

Kokteilikoolitus

Vii asjaliku päeva lõpuks meeskond lõbusasse meeleollu! Meie kokteilimeister jagab oma kokteilide tegemise tarkust ja võlukunsti.

35 €/inimene