BRONEERI Menüü

Heaolu koos loodusega

LaSpa paketid

Eripakkumine

pakett alates448 €

Aastavahetus LaSpas

Aastavahetuse pakett restoranis Wicca

 • Pidulik aastavahetuse kaheksakäiguline gurmeeõhtusöök restoranis Wicca koos tervitusjoogiga algusega kell 19:00
 • Majutus valitud toas üheks ööks
 • Tantsuks mängib Carine Jessica Kostla trio
 • Piiramatu vee- ja saunakeskuse külastus
Perepuhkus

öö alates233 €

Veekeskus Laulasmaal I Lastega Laulasmaal

Perepuhkus +

 • Tuba kahele täiskasvanule ja kuni kahele lapsele
 • Piiramatu vee- ja saunakeskuse külastus
 • Lastele jäätis vee- ja saunakeskuses
 • Pühapäevast neljapäevani 3-käiguline õhtusöök restoranis Liiv, reedel ja laupäeval buffet õhtusöök restoranis Käbi
Eripakkumine

öö alates169 €

Spaapuhkus õhtusöögiga

 • Majutus kahele valitud toas
 • Õhtusöök kahele buffet restoranis Käbi
 • Õhtusöök – pühapäevast neljapäevani 2- käiguline õhtusöök a´ la carte restoranis Wicca
  Reedel ja laupäeval buffet õhtusöök restoranis Käbi
Aastavahetus LaSpas

Pidulik aastavahetus LaSpas

Pidurüüs LaSpa ootab Sind. Õhtu algab tervitusjoogiga ning maitsvate roogade vahel mängib Sulle tantsuks karismaatiline Carine Jessica Kostla trio. Uue aasta esimesed hetked veeda mererannas uue aasta lubadusi tehes. Sellel aastal on Sul võimalus valida kas gurmee restoran Wicca pakett või buffet restoran Käbi pakett. Mõlemad restoranid asuvad teisel korrusel ning nende vahele jääb tantsuala.


Terviseteenused LaSpas

Sinu tervis ja heaolu on meie jaoks kõige tähtsamad! Nüüd pakume ka tervisenäitajate kaardistamise ja toitumisterapeudi vastuvõtu teenuseid!

Kutsume Sind põhiliste tervisenäitajate kaardistamisele ning toitumisterapeudi vastuvõtule. Meie terviseteenuseid viib läbi tervishoiuspetsaalist Maarja Randväli, kes on toitumisterapeut ja eriõde endokrinoloogia erialal. Vastuvõtt toimub vastavalt soovile kas eesti või inglise keeles.


LaSpa Health & Wellbeing

Sinu ettevõtte jõulud LaSpas

Vaid 30 minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast ootab talvine mereäärne mets ja hubane, mitmekesiste lõõgastuvõimalustega hotellikompleks koos hõrgutavate toitudega. Looge ühiseid mälestusi ja tundke üksteise seltskonnast rõõmu! Meie professionaalne meeskond aitab korraldada täpselt sellise ürituse nagu soovite.


Michelini Guide soovitab restorani Wicca

Wicca restorani pere on südamest tänulik oma külalistele, kelle nimel anname iga päev nii köögis kui saalis endast parima, et nad sooviksid ikka ja jälle meie juurde tagasi tulla.

Oleme väga tänulikud, et seda pingutust on märgatud ka Michelini pere poolt.

Peatse kohtumiseni, Angelica Udeküll ja restoran Wicca meeskond


Restoran Wicca MICHELIN Guide soovitatud

LaSpa Health & Wellbeing Academy programme

Meil on põnevaid uudiseid. Pärast aastatepikkust ettevalmistust on kätte jõudnud aeg tuua Sinuni LaSpa Health & Wellbeing Academy. See on viiepäevane programm (pühapäevast – reedeni), mille käigus õpitakse tundma kõige olulisemaid tervise valdkondi nagu füüsiline aktiivsus, toitumine, uni ja vaimne tervis. LaSpa Health & Wellbeing Academy programm on välja töötatud koos maailma juhtivate ekspertidega, kes on Karolinska Instituudi ja Uppsala ülikooli professorid ja spetsialistid.

Kas teadsid, et ainult umbes 30% meie oodatavast elueast sõltub meie geenidest? Ülejäänu on meie ja meie keskkonna mõjutada. Me saame enda jaoks palju ära teha ning see ei pea olema üldse keeruline.

Idee seisneb selles, et nende tervisevaldkondade kohta sügavamate teadmiste kaudu saavad osalejad motivatsiooni tegemaks väikeseid, lihtsaid, kuid olulisi elustiilimuudatusi, et tõsta oma elu kvaliteeti ning suurendada tervelt elatud aastate hulka.

Kas sul on hetk endale Naudi LaSpa heaoluspaas juba broeeritud?

Laulasmaal
on heaolu
kõikjal meie ümber!

Naudi jalutuskäike rannas või männimetsas. Uju meres , isegi talvel, mine jooksma või rattaga sõitma. Vaata kuidas päike loojub üle horisondi. Hoia kätest kinni. Proovi joogat ja mediteerimist – isegi siis kui see on esimest korda sinu elus. Treeni meie jõusaalis, mängi piljardit või disc golfi. Proovi meie Naudi LaSpa massaaže ja hoolitsusi. See on siin olles lausa kohustuslik! See meeldib sulle kindlasti. Mängi mini golfi. Surfa. Supita. Naudi Angelica Udekülli võrratut toitu.
Ning lõpetuseks lõdvestu ja maga, see on hea tervise alustala.

Pools in LaSpa Massaaž Laulasmaal

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem. NÕUSTUN