BRONEERI Menüü

Restoranid

Meie restoranid

Telli kaasa

Pakume kaasa ostmiseks, meie Resto Verde kokkade parimaid palasid ning suurt valikut kondiitritooteid.

Tellimiseks täida tellimusvorm, helista +372 56 966 107 või saada e-mail:  wicca@laspa.ee

LaSpa Talvegrill

Reedeti 15:00 – 21:00
Laupäeviti 12:00 – 21:00
Pühapäeviti 12:00 – 18:00

Tulge Laulasmaale talve ilma nautima ning meie kosutavaid roogasid, otse grillilt, nautima!

Restoran Wicca

Restorani menüüst leiate tasakaalustatud ja tervisliku roogade valiku, milles on ühendatud traditsioonilised põhjala maitsed, puhas ja orgaaniline tooraine ning tänapäevase kokakunsti parimad oskused. Me püüdleme iga päev selle poole, et pakkuda ühelt poolt äratundmisrõõmu ja teiselt poolt meeli stimuleerivaid maitseelamusi. Restoran Wicca on tunnustatud White Guide poolt kui üks parimaid Eesti restorane.

Restoran Wicca on talvepuhkusel kuni 1.02.21.

Resto Verde

Resto Verde oma mõnusalt hubase atmosfääri ning maitsvate ja kergete toitudega on einestamiseks sobilik kogu perele.  Elaval tulel valmistatud grillroad, kausitoidud ja soojendavad supid sobivad nii pere kõige väiksematele kui ka pere suurematele toidu nautlejatele. Lõpetuseks premeerige ennast meie kondiitrite valmistatud hõrgutistega. Resto Verde asub hotelli 1. korrusel.

E – P  12:00–19:00
NB! Hotelli külaline saab tellida roogasid tuppa iga päev kuni 21:00.

LaSpa Lounge

Meie mõnusatel diivanitel on lausa võrratu nautida tassikest teed või kohvi koos meie pagarite ja kondiitrite poolt valmistatud hõrgutistega või imetleda kaunist loodust akna taga koos klaasikese just parajal temperatuuril veiniga.