BRONEERI Menüü

Restoranid

Meie restoranid

Restoran Wicca

MICHELIN Guide Estonia 2023 soovitatud restoran.

Restorani menüüst leiate tasakaalustatud ja tervisliku roogade valiku, milles on ühendatud traditsioonilised põhjala maitsed, puhas ja orgaaniline tooraine ning tänapäevase kokakunsti parimad oskused. Me püüdleme iga päev selle poole, et pakkuda ühelt poolt äratundmisrõõmu ja teiselt poolt meeli stimuleerivaid maitseelamusi. Restoran Wicca on tunnustatud White Guide poolt kui üks parimaid Eesti restorane.

T – N 17:00 – 22:00
R – L 17:00 – 23:00
P 17:00 – 22:00
E suletud

Lapsed on tere tulnud maitsma roogi põhimenüüst, eraldi lastemenüüd restoranis Wicca ei pakuta.

Restoran Liiv

Restoranis Liiv toome esile eestimaise ja põhjamaise toidu parimad maitsed, kasutades oma loomingus ürte, lilli ja värsket kohalikku toorainet.
Valikus on ehtsad kiviahjupitsad, tervislikud salatid ning õueköögis hõrgutavad grillroad.

“Soovitame erinevaid roogasid omavahel jagada – jagamisrõõm on suurim rõõm“

Restoran Liiv asub hotelli 1. korrusel.

Oleme avatud:
E- N 10:00 – 22:00
R 10:00 – 23:00
L 11:00 – 23:00
P 11:00 – 22:00
*Köök avatakse kell 12:00, hommikul ootavad sind koogid ning küpsetised.

LaSpa Lounge

Meie mõnusatel diivanitel on lausa võrratu nautida tassikest teed või kohvi koos meie pagarite ja kondiitrite poolt valmistatud hõrgutistega või imetleda kaunist loodust akna taga koos klaasikese just parajal temperatuuril veiniga.

Pagari- ja kondiitritoodete tellimine

LaSpa pagarid ning kondiitrid valmistavad iga päev ahvatlevaid hõrgutisi, mida on võimalik ette tellida oma pidulaua krooniks.

Tee tellimus vähemalt 48 tundi ette.

Angelica Udeküll I Restaurant Wicca

Vaid parim tooraine

Restoran Wicca menüüst leiate tasakaalustatud ja tervisliku roogade valiku, milles on ühendatud traditsioonilised põhjala maitsed ja uusima kokakunsti parimad jooned. Kasutades puhast ja orgaanilist toorainet oleme püüdnud menüüd koostades pakkuda teile nii äratundmisrõõmu kui ka meeldivaid üllatusi ning meeli ergutavaid aroome.