BRONEERI Menüü

Juhised kohalejõudmiseks

See some options

Asume Laulasmaal, 35 kilomeetri kaugusel Tallinnast, kaunil looduslikul poolsaarel mere ja männimetsa vahel. Lihtsaim viis siia tulla on autoga, kuid tulla võib ka bussi, või jalgrattaga või jalgsi.

Vaadake meid Google Mapsis

Saabun bussiga

Tallinnast pääseb Laulasmaale bussidega 127 ja 128.

Väljumine Balti Jaamast:
Buss nr 127 –  Laulasmaa bussipeatus (ajagraafik)
Buss nr 128  – Laulasmaa bussipeatus (ajagraafik)

Lohusalu tee bussipeatus asub peatee lähedal. Bussipeatuses kõndige u. 55 m peateeni ja pöörake siis paremale, kõndige edasi u. 69m ja pöörake siis taas paremale hotellini viivale teele (Lauresi tee).

Laulasmaa bussipeatus asub hotellist umbes 700 meetri kaugusel. Bussipeatuses kõndige u. 200m edasi ja pöörake siis paremale hotellini viivale teele (Lauresi tee).

Saabun autoga

Võtke suund Laulasmaa poole.  Sõites mööda Paldiski maanteed (tee 8), Kiia-Vääna-Viti (tee 410), Vääna-Keila-Joa (tee 411) ja Tallinn-Rannamõisa-Kloogaranna juurest Laulasmaale. 
Kui olete külla jõudnud, sõitke otse. Ligikaudu 800 meetri pärast näete teeviita LaSpa Laulasmaale. Pöörake paremale Lauresi tee peale. Üks meie kahest parklast asub kohe teist vasakul ja teine parkla asub hotelli territooriumil männimetsa vahel.

Saabun laevaga

Laevaga tuljatele pakume transfeeri tellimise võimalust. Tellimiseks kirjutage meile info@laspa.ee. Edastage oma nimi, saabumise kuupäev, laeva saabumise kellaaeg, samad kuhu randutakse ja oma kontaktelefoni number.

Saabun lennukiga

Lennukiga tuljatele pakume transfeeri tellimise võimalust. Tellimiseks kirjutage meile info@laspa.ee. Edastage oma nimi, saabumise kuupäev, lennu saabumise kellaaeg, lennu number ja oma kontaktelefoni number.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem. NÕUSTUN