BRONEERI Menüü

Peamaja toad

Choose room type

Standardtuba

Naudi imelist merevaadet meie standardtoa rõdult ning seejärel aseta pea pehmetele sulepatjadele ning lase koheval suletekil end kaisutada, nautides rahulikku ja värskendavat und. Merevaatega standardtubades on mugavalt ruumi kahele täiskasvanule ning ühele kuni 14-aastasele lapsele. Alusta oma päeva vee- ja saunakeskuse külastusega, naudi luksuslikku põhjamaist hommikusööki ning hellitavat hoolitsust Naudi LaSpa heaoluspaas, lõõgastavat joogat (vastavalt ajakavale) ning lõpeta päev meie võrratus restoranis Wicca, mis on soovitatud MICHELIN Guide Estonia 2022 poolt.

Superiortuba

Meie superior toad asuvad peamaja viiendal korrusel ning nende privaatsetelt rõdudelt avanevad võrratud vaated metsale ja merele, kust Sind tervitab hommikupäike. Värske mereõhk ning pehmed sulepadjad ja tekid garanteerivad, et ärkad hästi väljapuhanuna. Alusta hommikut tassi Nespresso kohvi või teega nautides imelist vaadet rõdult. Naudi piiramatut vee- ja saunakeskuse kasutust, modernset jõusaali ning tasuta jooga või ringtreeningu trenne vastavalt ajakavale.

Peretuba

Meie avarates peretubades on piisavalt ruumi nii väikestele kui suurtele. Tubades on üks suur kaheinimese voodi ning üks või kaks diivanvoodit. Mõned meie peretoad mahutavad kuni neli last. Peretoad asuvad hotelli erinevatel korrustel ning osade tubade akendest avaneb vaade merele ning osade akendest paistab rahustav männimets. Kui vajad hetke endale, võid toas nautida tassikest värskendavat Nespresso kohvi või teed. Kogu majutuse vältel saab pere veeta piiramatult aega vee- ja saunakeskuses.

Deluxe tuba

Vaadates välja meie avara deluxe toa akendest, tundub Lahepere laht justkui peopesal. Lase päikesekiirtel end hellitada, kui oma toa rõdu lamamistoolil päevitad või jahedama ilmaga naudi lainete kohinat villase pleedi all koos tassikese Nespresso kohvi või kuuma teega. Mine pikale jalutuskäigule, lase Naudi LaSpa massööridel end hellitada, naudi restorane ning vee- ja saunakeskust ning tule siis tagasi oma toa rõdule just õigeks ajaks, et nautida päikeseloojangul roosaks värvunud taevast.

Sviit

Naudi jahutavad meretuult oma toa privaatsel rõdul peale sviidis oleva sauna kosutavat leili või võta lõõgastav vann unustades hetkeks kõik muu oma ümber. Vaata päikesetõusu elutoa suurtest akendest ning tee endale üks värskendav tassike teed või aromaatne Nespresso kohv. Seejärel ootab sind hotelli teisel korrusel parim põhjamaine hommikusöök, mida kunagi söönud oled. Pärast lõõgastavat päeva vee- ja saunakeskuses, meie restoranides ning Naudi LaSpa heaoluspaas, suundu päikeseloojangu ajaks kindlasti tagasi tuppa, sest see imeline vaade jääb sulle pikaks ajaks meelde.

LaSpa Laulasmaa saunaga sviit