BRONEERI Menüü

LaSpa üldtingimused

Tellimistingimused
1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Külaline) ja ostukeskkonna https://laspa.ee (edaspidi LaSpa Laulasmaa broneerimise keskkond) omaniku LaSpa Group OÜ vahel LaSpa Laulasmaa broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad LaSpa Laulasmaa broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Broneerimise keskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.
1.4. LaSpa Laulasmaa ei müü alkoholi alla 18-aastastele klientidele. Hotellil on õigus isiku vanuse tuvastamiseks küsida isikut tõendavat dokumenti ning alaealise kliendi korral keelduda tellimuse täitmisest. Alaealise poolt tehtud alkohoolseid jooke sisaldavate lisatellimuste ettemaks tagastatakse ainult alkohoolse joogi maksumuse ulatuses isikule, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

Hinnainfo
2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
2.2. Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik osadele hindadele. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, on majutuse pakkujal õigus ettemakstud summat mitte tagastada.

Maksetingimused ettemaksuga toodetele
3.1. Kliendi poolt LaSpa Laulasmaa broneerimise keskkonna vahendusel ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt broneerimise keskkonna kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
3.2. Online broneerimise keskkonnas määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena. Internetipanga vahendusel on võimalik ülekandega maksta järgmistest pankadest:
Eesti – Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop pank, Pocopay
Läti – Swedbank, SEB, Citadele ja Nordea
Leedu – SEB, Nordea, Swedbank
Soome – Nordea, Danske, Pohjola, Ålandsbanken, S-Pankki, Handelsbanken, Aktia Pankki, POP Pankki, Oma Säästopankki ja Säästopankki
Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

Tellimine ja tellimuse kinnitus
4.1. Tellimuse tegemisel palun sisestage broneerimise süsteemi nimi, telefoninumber, e-mail, aadress, saabumise kuupäev ja ööde arv. Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse.
4.2. Tellimused promo koodiga – promo koodi saamiseks on vajalik lepingu sõlmimine LaSpa Laulasmaa ettevõttega otse. Kõik detailid (promo koodi nimi, kehtivuse aeg, tingimused jne) lepitakse kokku personaalselt teie ja LaSpa Laulasmaa ettevõtte vahel (email: reservations@laspa.ee). Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse.

Tellimuse tühistamine, muutmine ja raha tagastamine
5.1. Majutuse ja majutuse pakettide ostu puhul kehtivad majutusele ja pakettidele erinevad annulleerimise ja raha tagastamise tingimused. Majutuse ja majutuse pakettide muutmise, annulleerimise ja raha tagastamise tingimused on kirjas broneerimise keskkonnas valitud majutuse ja/ või majutuse paketi hinnakirjelduses. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
5.2. Majutuse ja/ või majutuse paketi kehtivus on majutuse ja/ või majutuse paketi alguse ja lõpu kuupäev. Kehtivusaja ületamisel muutub majutus ja/ või majutuse pakett kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümber vahetamisele.
5.3. Tellimuse muutmiseks palun tehke uus tellimus ja tühistage eelmine. Uue tellimuse tegemisel võib olla muutunud hind ja saadaolev toa kategooria.
5.4. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
5.5. Hilisema annulleerimise puhul hotell võib rakendada trahvi esimese öö maksumuses. Kui hotell kandis mingisuguseid kulutusi, mis on seotud teie tellimusega, peab ka need hotellile hüvitama.
5.6. Teile saadetud kinnitavas e-kirjas on märgitud täpne tühistamiste tähtaeg, enne mida tuleb teha kõik tühistamised, et vältida tühistamistasusid. Lugege palun hoolikalt reegleid.

Privaatsuspoliitika
6.1. Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.
6.2. LaSpa Laulasmaa ei avalikusta Külalise isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Külalise nõusolekuta, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel.
6.3 Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Külaliselt tellimuse vormistamisel (ees-ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress).
6.4 Pangalingiga maksmise turvalisus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.
Stripe on PCI-DSS nõuetele vastav teenusepakkuja, kes pakub makselahendusi, sh vahendab Visa ja MasterCardi makseid, Euroopa Liidus tegutsevatele kaupmeestele ning muudele teenusepakkujatele.
Kaardiandmete salvestamine toimub ainult läbi turvalise SSL ühenduse ning kaupmehel ega kolmandatel osapooltel pole täielikele andmetele ligipääsu.
Juhul kui LaSpa Group OÜ’l tekib vajadus tellimuse tühistamise, muutmise ja raha tagastamise tingimustes toodud juhtudel ja ulatuses tagastada tasutud summa Külalisele siis kasutatakse selleks Stripe turvalist keskkonda.

Lisainfo hotelli kohta
7.1. Kui olete saanud hotellitoa tellimuse kinnituse, kuid selgub, et hotellituba ei ole teile võimalik pakkuda, siis on ettevõttel kohustus pakkuda teile ilma lisamaksuta paremat või samal tasemel hotellituba samas piirkonnas.
7.2. Saabumine ja lahkumine. Hotellituba on teie kasutuses saabumispäeval kella 15.00-st kuni lahkumispäeval kella 12.00-ni.
7.3. Suitsetamisreeglid. LaSpa Laulasmaa on mõeldud mittesuitsetajatele. Kui Külaline rikub suitsetamiskeelu korda, siis on ettevõttel õigus nõuda Külalise poolset kulude hüvitamist.
7.4. Lemmikloomad on meie hotellis lubatud lemmikloomatubades lisatasu eest.
7.5 Hotell ei vastuta hotelli tubadesse, vee- ja saunakeskuse kappidesse ning mujale hotell territooriumile jäetud või unustatud isiklike asjade eest.
7.6 Väärtuslike asjade hoiustamiseks on hotelli vastuvõtus ning vee- ja saunakeskuse vastuvõtus seifid.

Muu
8.1 Kliendi Külalise ja LaSpa Group OÜ vahel broneerimise keskkonna vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil Külalisel õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
Ettevõtte juriidiline nimi: LaSpa Group OÜ
Reg.nr: 16097332
KMKR: EE102308419
Aadress: Puhkekodu tee 4, Laulasmaa küla Lääne-Harju vald Harjumaa 76702
Panga nimi: AS SEB Pank
IBAN kood: EE071010220289379225
SWIFT kood: EEUHEE2X
Telefon: +372 +372 687 0800
E-mail: info@laspa.ee
Kodulehekülg: https://www.laspa.ee