BRONEERI Menüü

Saunad

Vaata saunasid

Männikäbisaun

  • Kuni 95°
  • Soovitatav sauna kasutus 10 minutit

LaSpa lõõgastav käbisaun on inspireeritud meid ümbritsevast võimsast männimetsast ning see on edasiarendus Soome saunast. Valides saunalava erinevad trepiastmed on võimalik kuumust reguleerida. Õhk saunas on kuum ja kuiv, leili viskamisega kerise kividele saab tekitada ajutist männiokaste aroomiga niiskust. Käbisaun on mõeldud pikemaajaliseks nautimiseks ning soovitame vahepeal ennast külma vee alla kasta või meie õuebasseini külastada.

Käbisaun I Saunad LaSpa spaahotellis
Aroomisaun I Saunad Laulasmaal

Aroomisaun

  • Kuni 75°
  • Soovitatav sauna kasutus 20 minutit

Aroomisaun on kuum saun kuivema õhuga, kus on natukene madalam temperatuur kui käbisaunas. See saun on ideaalne viis lõõgastumiseks, muudab hingamise kergemaks ning turgutab meeli. Turgutavad aroomid suurendavad positiivseid emotsioone ning tekitavad heaolu tunde.   

Mereline aurusaun

Vabandame, ajutiselt suletud!

  • Kuni 60°
  • Soovitatav sauna kasutus 20 minutit

Soe aur puhastab nahka ning kuumus kiirendab keha toksiinidest vabanevaid keemilisi protsesse. Auru käes avanevad poorid ning keha väljutab jääkaineid kiiremini. Keha verevarustus paraneb ning ainevahetus kiireneb, mille tulemusel muutub naha jume säravamaks ning kasvab toonus ja elastsus. 100% õhuniiskus aitab leevendada hingamisteede vaevusi ning kroonilisi haigusi ning omab positiivset mõju erinevatele nahahaigustele.

Mereline aurusaun I Saunad Laulasmaal
Soolaaurusaun I LaSpa saunad

Soola-aurusaun

  • Kuni 45°
  • Soovitatav sauna kasutus 10 minutit

Soola – aurusaun ühendab endas kõik aurusauna eelised koos soola manuaalsete raviomadustega. Keha hõõrutakse soolaga umbes 10 minutit. Soolal on looduslik puhastav ja antibakteriaalne toime ning see mõjub väga hästi hingamisteedele. Kõrge õhuniiskusega saunas on soola aurude tervendav mõju maksimaalne. Soe aur avab naha poorid, soolaga hõõrumine koorib hellalt nahka ning tulemuseks on pehme ning särav nahk. Peale sauna on oluline sool maha pesta.

Sanaarium

Kuni 50°

Soovitatav sauna kasutus 30 minutit

Sanaarium on madala temperatuuriga ning keskmise õhuniiskusega saun, mis sobib hästi eakamatele ja lastele ning kõigile neile, kes ei naudi suurt kuumust. Madal temperatuur võimaldab keha soojendada pikemat aega ning aitab lõdvestada nii lihaseid kui meeli.

Sanaarium LaSpa spaahotellis Laulasmaal
Puuküttega välisaun Laulasmaal

Puuküttega välisaun

Kuni 90°

Meie välisaun on puudega köetav traditsiooniline kõrge temperatuuriga saun kõigile neile, kes hindavad tõeliselt kuuma sauna. Peale leili on mugav jahutada ennast sauna ees olevas välibasseinis, mis pakub naudingut iga ilmaga.

Puuküttega välisaun on soe:
E-R 16:00-22:00
L-P 12:00-22:00