BRONEERI Menüü

Meie hotell

Vaata lisa

Tere tulemast meie heaolumaailma looduse keskel

Liivaranna ja mändide vahel pesitsev LaSpa on koht, kus nautida, puhata ja tunda end hästi – nii kehas kui vaimus. LaSpa on mõeldud paaridele, kes unistavad romantilisest puhkusest. Peredele lõbusaks koosviibimiseks kuid ka Sulle, kes sa reisid üksi ja vajad veidi aega iseendale. LaSpa on ideaalne peatuspaik ka siis, kui soovid paar päeva töötada kontorist eemal, nautides samal ajal ümbritsevat loodust, spaahoolitsusi ja sportimisvõimalusi.
LaSpa on suurepärane kohtumispaik ka meeskondadele ja gruppidele, pakkudes suurepärast vaheldust tavapärasele kontori õhkkonnale. Looduse keskel konverentside läbiviimine ja ühiselt ajaveetmine annab hoogu nii tiimi loomingulisusele kui meeskonnavaimule.
Meie spaahotell on ühtlasi koht, kus tähistada kõikvõimalikke sündmuseid – sünnipäevi, pulmi ja kõiki muid tähtpäevi ja saavutusi. Lisaks on LaSpa suurepärane peatuspaik, kuhu tulla oma sõbrannade või sõpradega väiksele väljasõidule.
LaSpa hotell koosneb kahest erinevast hoonest: LaSpa peahoonest ja LaSpa rannamajast, mis asub eraldi hoones.

Peamaja

Peamajas oled basseinide, Naudi LaSpa heaoluspaa, restoranide, fuajee ning konverentsiruumide vahetus läheduses. Kõik ühiskasutuses olevad alad on kaunilt renoveeritud, kuid värskenduskuuri pole veel läbinud peamaja toad. Me ütleks, et need toad sobivad eelkõige peredele, paaridele või üksinda reisivatele külalistele, kes eelistavad soodsamat tuba, et selle arvelt keskenduda rohkem pakutavatele teenustele ja elamustele. Peamajas on 103 tuba ja kõikidel merevaatega tubadel on rõdud. Meil on standardtoad (k.a puuetega inimestele sobilikud toad), superior toad, peretoad, deluxe toad ning üks 65 m2 kauni vaate ning eraldi saunaga sviit.

LaSpa Laulasmaa

Rannamaja

Täielikult renoveeritud rannamaja avasime 2022. aasta septembrikuus pärast 18 kuud planeerimist ja renoveerimist. Meil on väga hea meel Sind siin tervitada! Loodame, et tunned end siin kui külaline soojas ja luksuslikus põhjamaises rannamajas. Tubadesse oleme Sinu jaoks valinud luksuslikud Carpe Diem voodid, põhjamaise disainmööbli, kohaliku Eesti kunsti ning pehmed suletekid ja padjad.
Rannamaja asub 30 meetri kaugusel peamajast ning sobib suurepäraselt puhkuseks nii paaridele, külalistele, kes on tulnud üksinda patareisid laadima, kui väiksematele ettevõtete gruppidele, kes hindavad mugavust, rahu, privaatsust ning ilu.
Mõne lausega Rootsi luksusbrändi Carpe Diem vooditest, kellele huvi pakub. See ettevõte asutati väikeses kalurikülas Lysekil, kust on pärit ka meie hotelli omanik Anna ning asutajaks oli tema sõber Börje. Ühel päeval, kui Börje pikutas kanarbike peal väikesel Bohusläni saarel Lusekili lähedal, sündis tal unistus. Ta otsustas hakata tootma voodeid, mis on just niisama pehmed ning samas annavad sellise kindlustunde, mida ta koges seal kanarbike peal pikutades. Börje alustas voodite tootmist sealsamas Lysekil pea 30 aastat tagasi. Täna müüakse tema voodeid kõikjal Euroopas, isegi Harrodsi kaubamajas Londonis. Need on voodid, millest Sa iial tõusta ei sooviks. Kuna hea uni on tervisliku elu alustalaks, oli voodite valik meie jaoks LaSpas ilmselge.