BRONEERI Menüü

Tegevused Laulasmaal

Laulasmaal on heaolu kõikjal meie ümber

Naudi jalutuskäike Laulasmaa rannas või männimetsas. Uju meres, mine jooksma või rattaga sõitma. Vaata kuidas päike loojub üle horisondi. Hoia kätest kinni. Proovi joogat ja mediteerimist – isegi siis kui see on esimest korda sinu elus. Treeni meie jõusaalis või mängi piljardid või disc golfi. Proovi meie NAUDI LaSpa massaaže ja hoolitsusi. See on siin olles lausa kohustuslik! See meeldib sulle kindlasti. Mängi golfi. Surfa. Supita. Naudi Angelica Udekülli võrratut toitu.
Ning lõpetuseks lõdvestu ning maga, see on hea tervise alustala.

Laulasmaa I Matkarajad
Laulasmaa rand I Tegevused Laulasmaal

Matkarajad

Tule Laulasmaale imekauni looduse keskele. Otse meie hotelli ees algab ja lõppeb kahe ranna Laulasmaa – Lohusalu 7 km matkarada. Matkarada läbib mitmeid kauneid kohti Lohusalu poolsaare lõuna- ja põhjakaldal. Teepeal kohtad sa rändrahne, põnevaid moondunud männijändrikke, saad puhata jalga Heliküla piiril asuval dirigent Tõnu Kaljuste pingil ning piiluda sisse Arvo Pärdi keskusesse. Rada toob sind tagasi meie juurde kus pakume sulle tassi sooja teed või kaasa ostmiseks meie pagarite ja kokkade hõrgutavaid sööke ning kooke.

Jooga

Tule osa saama meie juures regulaarselt juhendaja käe all toimuvatest jooga tundidest, isegi kui proovid seda esimest korda. See meeldib sulle kindlasti. See hingeline distsipliin aitab sul leida harmoonia keha ja hinge vahel. Ilusate ilmade puhul harjuta joogat otse mereääres ning kui puhuvad jahedad meretuuled, tule sisse. Meil on jooga jaoks lausa eraldi hubane saal.

Jooga Laulasmaa spaahotellis
Golf Laulasmaa I LaSpa

Golf

Vaid lühikese autosõidu kaugusel asub Eesti üks parimaid ning Baltikumi vanim golfikeskus Niitvälja Golf. Niitvälja Golf on golfarite poolt kõrgelt hinnatud nii väljaku kvaliteedi kui ka mitmekesiste harjutustingimuste poolest, samuti leiab sealt spetsiaalse alustajatele mõeldud PAR20 väljaku, kus saab oma tempos, ilma kedagi häirimata harjutada.

Arvo Pärdi Keskus

Vaid 1.5 km kaugusel meist asub Arvo Pärdi Keskus mis on helilooja Arvo Pärdi isikuarhiiv ning info- ja muusikakeskus. See on avatud  kohtumispaik muusikutele, teadlastele ja muusikahuvilistele – kõigile neile, kes tunnevad huvi tema loomingu või mõttemaailma vastu. Keskuses on mitmeid võimalusi helilooja muusika kuulamiseks, selle sügavamaks mõistmiseks ja lahtimõtestamiseks.

Arvo Pärdi Keskus Laulasmaal
Laulasmaa Männimets I Laulasmaa loodus

Jalutamine männimetsas

Laulasmaa võrratu mets tagab erilise heaolutunde, mida jaapanlased nimetavad Shinrin-yoku. On teaduslikult tõestatud, et nii öelda metsa õhus kümblemine garanteerib hea tervise, alandab vererõhku ja tugevdab isegi immuunsussüsteemi.

Jõusaal

Meie kaasaegne jõusaal ootab teid hotelli esimesel korrusel ning pakub suurepäraseid tingimusi nii kardio- kui ka jõutreeninguteks.

Meie hotelli külalistele on jõusaal TASUTA ja avatud iga päev 7:00 – 22:00

Väljastpoolt hotelli külastajatel, kes on üle 18 aastat vana,  on võimalik osta Vee- ja saunakeskuse pakett koos jõusaali kasutusega E-T 9:00- 22:00 ja R: 9:00 – 15:00 maksumusega 15€. Sooduspilet* 12€

Jõusaal Laulasmaal I LaSpa

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Loe rohkem. Accept