BRONEERI Menüü
LaSpa nature

Toitumisteraapia

Toitumisteraapia

Toitumisteraapia on kasulik ja oluline teadmine meie kõigi igapäevaelus. Teenust viib läbi tervishoiuspetsaalist Maarja Randväli, kes on toitumisterapeut ja eriõde endokrinoloogia erialal.

Toitumisteraapia aitab mõista tervisliku toitumise põhimõtteid ja õpetab, kuidas tasakaalustatult toituda. See hõlmab toidugruppe, toitainete tähtsust ja nende mõju tervisele. Igaüks vajab erinevat toitumisstrateegiat vastavalt oma keha vajadustele, terviseseisundile ja elustiilile. Toitumisteraapias keskendume individuaalsetele vajadustele, pakkudes isikupärastatud nõustamist. Toitumisteraapia aitab inimestel saavutada tervislikku kehakaalu ning õpetab tasakaalustatud toitumist, mis toetab kaalulangetamist või kaalu säilitamist.

Teenuse sisu:

  • Haiguspuhune toitumisnõustamine
  • Patsiendi toitumusliku seisundi hindamist (andmete kogumist ja kliendi menüü analüüsimist),
  • Patsiendiga koos saavutatavate eesmärkide püstitamist,
  • Nõustamise plaani koostamist, mis hõlmab kohtumiste arvu ja sisu, toidumuutuste sisseviimise juhendamist (individuaalsed toitumis- ja toiduvalmistamissoovitused) ning saavutatud tulemuste hindamist.

Õige toitumine aitab ennetada mitmeid haigusi ja terviseprobleeme ning tugevdab immuunsüsteemi. Toitumisteraapia aitab teadlikult valida toite, mis toetavad keha tervist ja heaolu.

Teenust pakume kas eesti või inglise keeles, vastavalt soovile.

Esmane vastuvõtt kestab 45 minutit ning maksab 69€.

LaSpa Health & Wellbeing