BRONEERI Menüü

Majutus

Vali toatüüp

Standardtuba

Meie kõigi mugavustega standardtubadel on paljudel privaatne rõdu, millest avaneb kaunis vaade merele või männimetsale. Valida saab kas ühe suure või kahe üheinimese voodiga tubade vahel. Majutus standardtoas on sobilik kahele täiskasvanule ja ühele lapsele vanuses kuni 14 aastat.

LaSpa Laulasmaa

Superiortuba

Superiorklassi toad asuvad hotelli viiendal korrusel, neil on avarad vannitoad ning privaatsed rõdud, kust avaneb imeline vaade männimetsale ja merele. Toas on Nespresso kohvimasin ning tee keetmise võimalus.

Peretuba

Meie avarates peretubades on ruumi nii väikestele kui suurtele, osadesse tubadesse mahub koguni neli last. Tubades on kaheinimesevoodi ning üks või kaks lahtikäivat diivanvoodit. Peretoad paiknevad hotelli erinevatel korrustel ning meie Rannaresidentsis, millest osadel avaneb vaade merele ja teistel männimetsale, mitmel toal on ka oma rõdu. Peretoas on Nespresso kohvimasin ja veekeetja ning külmkapp. Parim majutus sinu perele.

LaSpa Laulasmaa peamaja peretuba
Delux tuba LaSpa Laulasmaa

Deluxe tuba

Avarad toad suurte vannitubadega asuvad hotelli viiendal korrusel ning neil on privaatsed rõdud lamamistoolidega, kust avaneb suurepärane vaade merele. Deluxe tubades on puhkenurk tugitooliga ning Nespresso kohvimasin ja tee keetmise võimalus.

Sviit

Hotelli ainulaadses saunaga sviidis on lisaks privaatsele ja avarale rõdule ka lummav merevaade. Sviit paikneb hotelli viiendal korrusel, pakkudes seeläbi võimalust nautida rõdult nii päikesetõusu kui ka loojangut. Hotelli sviidis on Nespresso kohvimasin ning kohvi- ja tee valmistamise võimalus.

LaSpa Laulasmaa saunaga sviit