BRONEERI Menüü
Massaaž Laulasmaal

Vaikne spaa

SPAAPAKETIS SISALDUB

  • Aromaatne vann peamassaažiga (20 min.)

Sooja vannivee mõju koos eelnevalt väljavalitud taimsete eeterlike vanniõlidega mõjub täiusliku lõõgastusena. Fütoaromaatne vannihoolitsus algab just teie meeltele sobiva värvitooni valimisest, mis on teejuhiks sobiva vannõli leidmisel. Vannis mõnulemise ajal teostatakse peamassaaž, mis aitab kehal ja meeltel lõõgastud

  • Toniseeriv India ajurveda massaažirituaal (50 min.)

    Massaaži jooksul vahelduvad kiired massaažiliigutused soojendavate pikkade puudutustega, mis aitab vabastada keha pingetest ja lõdvestada lihaseid. Toniseeriv India massaaž on inspireeritud traditsioonilisest ajurvedast, mis eesti keelde tõlgituna tähendab “Elu teadus”. Ajurveda keskendub keha füüsilise, vaimse ja hingelise tasakaalu otsimisele ja taastamisele, et tagada üleüldine tugev tervis ja pikk eluiga.
  • SWISS SMART nahka kaunistav hoolitsus (50 min.)

Tõhus, kiire ja tõeliselt personaalne hooldus on loodud pakkuma kohest naha seisukorda nähtavalt parandavat tulemust.

Taastumine reisijärgsest kurnatusest, väsinud nahk. Hooldus sobib igale nahatüübile ja kõigile, kelle nahk kannatab aastaaegade vaheldumisest, ilmastikuoludest või kiirest ja kurnavast elustiilist tingitud väsimuse all. Hooldus taastab väsinud, alaniisutatud, halli või tuhmi jumega naha värskusest, tervisest ning elujõust pakatava kauni jume ning on tõeliselt nutikas ja kiire viis, et lasta särada oma kõige kaunimal minal.