BRONEERI Menüü

Arvo Pärdi Keskus

Arvo Pärdi Keskus

Vaid 1.5 km kaugusel LaSpast asub Arvo Pärdi Keskus, mis on helilooja Arvo Pärdi isikuarhiiv ning info- ja muusikakeskus. See on avatud  kohtumispaik muusikutele, teadlastele ja muusikahuvilistele – kõigile neile, kes tunnevad huvi tema loomingu või mõttemaailma vastu. Keskuses on mitmeid võimalusi helilooja muusika kuulamiseks, selle sügavamaks mõistmiseks ja lahtimõtestamiseks.

Arvo Pärdi Keskuse lahtiolekuajad

1. oktoobrist kuni 30. aprillini on keskus avatud K–P 12–17.
1. maist kuni 30. septembrini on keskus avatud K–P 12–18.

Keskuse lahtioleku aegadel töötab ka kohvik.

Piletiinfo Arvo Pärdi Keskuse kodulehel.

Sündmused keskuses

Vaata Arvo Pärdi Keskuse koduleheküljelt siin.

Ettetellimisega ekskursioonid Arvo Pärdi Keskuses

Arvo Pärdi keskus kutsub oma külalisi hoonet avastama ning tutvuma nii keskuse igapäevaste tegevuste kui ka kaugemate eesmärkidega. Jalutatakse üheskoos selles omapärase arhitektuuriga majas ning uuritakse, missuguseid dokumente hoitakse Arvo Pärdi isikuarhiivis ja mida on neil jutustada helilooja loomingu kohta. Saadakse teada, mis laadi kirjandust võib leida helilooja raamatukogust, kes on olnud Arvo Pärdi enda jaoks tema muusika olulisemad esitajad ning miks kuuluvad ühe helilooja arhiivi juurde kabel ja vaatetorn.

Torn

Vaatetorn on avatud kevadest sügiseni keskuse lahtiolekuaegadel. Torni pääseb keskuse pileti alusel korraga kuni 8 inimest.

Arvo Pärdi Keskus Laulasmaal